انجمن کنترل و ابزار دقیق ایران
سیسمونی متفاوت با گلوله های کاموایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن کنترل و ابزار دقیق ایران (http://www.controliran.com)
+-- انجمن: مربوط به سایت (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: سیسمونی متفاوت با گلوله های کاموایی (/showthread.php?tid=1925)سیسمونی متفاوت با گلوله های کاموایی - barbod - 07-11-2017 10:52 AM

اگر شما هم کلّی کلافهای کاموایی بدون استفاده در کمدتان ذخیره کرده اید و نمی دانید با آنها چه کنید خوب ما برایتان ایده هایی داریم شما میتوانید با این کامواها وسایل گوناگون و کاربردی درست کنید حتی با هدیه دادن آنها می توانید دل کودکان خود و اقوام را نیز شاد کنید.

15مثلا اگر در میان نزدیکان خود، یک نی نی تو راهی دارید، هدیه ای که برای سیسمونی نوزاد در نظر می گیرید می تواند این آویزهای زیبای بالای تخت و یا سقف اتاق نوزاد باشد زیرا کودکان و نوزادان معمولا عاشق چیزهای زیبا و رنگی رنگی هستند.2حتی می توانید با ترکیب این گلوله های کاموایی و قلاب بافی یک فرش نرم و زیبا هماهنگ با وسایل اتاق نوزاد نیز درست کنید.

3علاوه بر این فرش ها، با این گلوله ها می توان *****ن های زیبا و چشم نوازی هم برای اتاق کودک درست کرد.

1این عروسک های نرم و بغلی نیز ایده ی خوبی برای استفاده بهینه از گلوله های کاموایی است.

12مادران عزیز شما نیز با قدری سلیقه و حوصله این میوه های کاموایی را درست کنید این ها علاوه بر اینکه شادی را برای نوزاد یا کودک به وجود می آورند می تواند به درمان افسردگی بعد از زایمان نیز کمک شایانی کند.

7گاهی دقت کرده اید که از میان کارهای هنری که خلق می کنید یکی را بی هیچ دلیلی بیشتر از بقیه دوست دارید، شاید به این علت است که وقتی در حال خلق یک کار هنری هستیم احساس آن لحظه مان را نیز به آن منتقل می کنیم و در آینده هرگاه به آن نگاه می کنیم برایمان یاد آور حس آن هنگام است.

6خوب می توانید با دقت در انتخاب کیفیت گلوله کاموا و همینطور رنگ آن یک کار بسیار زیبا و خاص هم داشته باشید.

4شاد باشید فرشته های کوچولاین مقاله توسط مجله ی فروشگاه سیسمونی تخفیف برتر تهیه شده که این فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز شما رو از لوازم آرایش گرفته تا انواع لوازم منزل، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمتی که تا به حال دیدین براتون فراهم می کنه. در ضمن تمامی محصولات ما دارای تضمین اصالت بوده و شما می تونین در طول خریدتون از مشاوران ما هم کمک بگیرین Smile